У Олевському районі лісництво відмовилося від понад 7 тисяч гектарів угідь

У Олевському районі лісництво відмовилося від понад 7 тисяч гектарів угідь

На користь громадської організації.

Білокоровицьке лісництво Олевського району відмовиться від 7 тис. 278 га угідь на користь громадської організації «Мисливсько-рибальський клуб «Яструб». Відповідний проєкт рішення оприлюднили на сайті Житомирської обласної ради.

«Надати у користування громадській організації «Мисливсько-рибальський клуб «Яструб» мисливські угіддя загальною площею 7278 га на землях ДП «Білокоровицьке лісове господарство», у кварталах 1-75 Жубровицького лісництва Олевського району Житомирської області, терміном 25 років», – йдеться у документі.

Як ідеться в преамбулі до документу, від згаданих угідь лісництво відмовилося за власним бажанням. Попередньо позитивне рішення з цього приводу вже прийняла профільна депутатська комісія з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів.

Нагадаємо, що обласна рада хоче віддати понад 2 тис. га угідь товариству мисливців та рибалок. Майже 19 тис. га угідь область віддала на чверть століття організації житомирського бізнесмена Крігера.

Leave a Comment