У Олевську відкрили новий корпус гімназії, який чекали 25 років

У Олевську відкрили новий корпус гімназії, який чекали 25 років

Недобудованими ще залишилися спортивна та актова зали.

У Олевську 25 січня відкрили добудований корпус міської гімназії, де навчатимуться близько 250 учнів початкової школи. Про це повідомила прес-служба Олевської міської ради.

Вартість проекту – близько 5,8 млн грн. Зокрема, це кошти Державного фонду регіонального розвитку та 10 % – з місцевого бюджету.

«У корпусі провели термосанацію, встановили інженерні мережі та комунікації, вікна, двері, облаштували покрівлю, зовнішнє та внутрішнє оздоблення. Закупили нові парти і дошки. Облаштували благоустрій прилеглої території навчального закладу», – йдеться у повідомленні.

За словами директора гімназії Євгенія Рябого, відкриття корпусу чекали 25 років. Недобудованими ще залишилися спортивна та актова зали.

«Будівництво нового корпусу Олевської, тоді ще загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1, розпочалося у грудні 1992 року. Навчання розпочалося через 11 років –  у 2003 році. За цей час встигли збудувати лише корпус № 1, де навчаються учні 5–11 класів. Діти з 1-4  класів навчалися в орендованому відділом освіти приміщенні дитячого садка № 19», – розповіли у міській раді.

Довгоочікувана добудова початкових класів Олевської гімназії активізувалася у жовтні 2015 року і тривала до січня 2017 року.

Нагадаємо, обставинами резонансної стрілянини в Олевську зацікавилися представники ОБСЄВстановили, від чого захворіли учні житомирської гуманітарної гімназії № 23. Виявили ще одну причину інфекції у гуманітарній гімназії №23.

Leave a Comment