У оргвідділі міськради не знають, коли Сухомлин підпише мораторій на тарифи

У відділі організаційного забезпечення депутатської діяльності Житомирської міської ради не знають, коли міський голова Сергій Сухомлин підпише рішення сесії про накладення мораторію на підняття тарифів.

У кабінеті із вивіскою із назвою згаданого відділу начальника зустріти не вдалося. Підлеглі порадили прийти в понеділок, коли керівник буде на місці.

«Щодо рішення про накладення мораторію, наскільки нам відомо, воно знаходиться на підписі у міського голови», – розповіли нам у оргвідділі Житомирської міської ради.

Про перспективи – коли саме міський голова спроможеться підписати дане рішення – у підрозділі мерії сказати не взялися. Порадили вже у понеділок підійти ще раз і поспілкуватися із начальником відділу. На годиннику був початок четвертої години дня.

У «Положенні про відділ організаційного забезпечення депутатської діяльності Житомирської міської ради», оприлюдненому на офіційному сайті мерії, йдеться: «Відділ організаційного забезпечення депутатської діяльності Житомирської міської ради (далі – відділ) є самостійним виконавчим органом міської ради, підзвітний і підконтрольний міській раді, яка його утворила, підпорядкований міському голові. Координує діяльність відділу секретар міської ради».

Нагадаємо, що 14 липня під час сесії Житомирської міської ради депутати більшістю голосів підтримали накладення мораторію на підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. Однак рішення сесії на сайті міськради досі не опубліковано, так само немає жодних відомостей про подальшу долю цього документу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *