У Овручі батьків та дітей змушують купувати марки Товариства Червоного Хреста

У Овручі батьків та дітей змушують купувати марки Товариства Червоного Хреста

У самому Товаристві вважають, що це нормально.

У Овруцькій гімназії імені Андрія Малишка учнів та їхніх батьків зобов’язують купувати марки Товариства Червоного Хреста. Про це «Вголос.Zt» повідомили читачі.

Факт, що у гімназії продають марки, підтвердили і у самому навчальному закладі. Щоправда, секретар даного закладу не повідомила, наскільки ці «побори» є добровільними. Разом із тим батьки дітей, які вчаться у гімназії, стверджують, що «план» по кількості зібраних коштів доводять безпосередньо перед класами. Одна така марка коштує для дорослих 5 грн, для школярів – 2,5 грн. З одного класу, за словами батьків, вимагають зібрати по 40 грн. Ані батьки, ані учні за цим фактом скаржитися бояться – переживають, що ініціатори даної «благодійності» відіграються на дітях.  

Виконуючий обов’язки начальника відділу освіти Овруцької райдержадміністрації Іван Рожок розповів «Вголос.Zt», що жодних вказівок щодо продажу марок Товариства Червоного Хреста школам Овруча він не давав.

У Товаристві Червоного Хреста таку практику вважають нормальною. Не спантеличило керівництво обласного товариства і те, що такі «придбання» мають бути благодійними і добровільними.

«Ми не благодійна організація, а громадська. Те, що у школах продають марки – це нормально. В такий спосіб ми залучаємо людей до нашої громадської організації. У овруцькій гімназії купувати марки ніхто не змушує», – прокоментували нас у обласному Товаристві Червоного Хреста. На прохання представитись наш співрозмовник похапцем кинув трубку.

Нагадаємо, що Овруцька міська рада придбала металу на 300 тис. грн у голови РДА. Підрядник по кюветах в Овручі відмовився від тендера, який виграв.

Leave a Comment