У Овручі преміюватимуть з бюджету дітей, які посіли призові місця в олімпіадах та конкурсах

Овруцька міська рада преміюватиме переможців всеукраїнських шкільних олімпіад та конкурсів. Відповідний проект рішення оприлюднили на сайті міськради.

Гроші на преміювання школярів виділятимуть в рамках Програми підтримки обдарованої учнівської молоді.

Так, згідно із документом, учні, які посядуть І-ІІІ місце у всеукраїнських етапах олімпіад, отримуватимуть із міського бюджету премію у розмірі від 500 до 1 тис. грн залежно від зайнятого місця. Призерів обласних олімпіад нагородять преміями в розмірі від 250 до 400 грн.

Переможці всеукраїнських спортивних змагань та конкурсів отримуватимуть від 300 до 500 грн. Команди, які отримають перемогу у всеукраїнських змаганнях, відзначать на 400-600 грн. Ті ж, хто переміг у обласних етапах змагань, одержать нагороду у 100-200 грн, а команди — у 250-350 грн.

Згадані премії, йдеться у документі, школярі отримуватимуть у Міжнародний день захисту дітей або під час останнього дзвоника.

Нагадаємо, що Житомирська міська рада у 2018 році вдвічі збільшить стипендії обдарованим студентам у порівнянні з минулим роком. Обдарованим спортсменам виплачуватимуть стипендії і у Новограді-Волинському.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *