У Новограді-Волинському виплачуватимуть стипендії обдарованим спортсменам

У Новограді-Волинському виплачуватимуть стипендії обдарованим спортсменам

Проект рішення оприлюднений на сайті міськради.

Новоград-Волинська міська рада має намір виплачувати разові стипендії обдарованим спортсменам. Відповідний проект рішення сесії оприлюднено на сайті органу місцевого самоврядування.

Відтак, у 2017 році планують передбачити 20 таких стипендій. Дорослі, які посядуть перше місце у змаганнях з олімпійських видів спорту, отримають винагороду від мерії у розмірі 400 грн. За друге і третє місця спортсмени отримають відповідно 350 і 300 грн. Молодих учасників змагань з даних видів спорту за 1-3 місця обдарують аж на 350-250 грн. Юнаки та дівчата отримають відповідно 300-200 грн.

Винагороди за не олімпійські види спорту передбачили у Новоград-Волинській міській раді лише за перші місця. Залежно від віку спортсменів, їм виплатять винагороду у розмірі 150-250 грн. Таку ж суму передбачать у бюджеті для спортсменів з особливими потребами.

Нагадаємо, що Новоград-Волинський завод продає свої сільгоспмашини Росії. Кращі спортсмени та тренери області отримали винагороди від обласної влади наприкінці 2016 року.

Leave a Comment