У Овручі та Бердичеві виборці розірвали бюлетені на дільницях

У Овручі та Бердичеві виборці розірвали бюлетені на дільницях

Поліція відкрила кримінальні провадження.

У Овручі та Бердичеві виборці розірвали отримані бюлетені на виборчих дільницях. Про це повідомили в Головному управлінні національної поліції області.

Подібний випадок зареєстрували на одній із дільниць Житомира спостерігачі «ОПОРИ». За їх словами, виборець просто «не зміг розібратися у бюлетнях».

У Хорошівському районі правоохоронці зафіксували спробу винесення бюлетеня за межі виборчої дільниці жителем Нової Борової.

Окрім цього, у тому ж районі поліція відкрила провадження за фактом невнесення у бюлетені кандидатки у депутати Новоборівського селищної ради Хорошівського району.

Перевіряють правоохоронці також факти невчасного початку роботи дільничних виборчих комісій у м. Житомирі через відсутність кабін для голосування.

Як повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області, станом на 13:00 25 жовтня правоохоронцями відкрито 15 кримінальних проваджень за фактом порушення виборчого законодавства. Вже складено два протоколи про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо, що у поліції області розповіли про порушення під час виборчої кампанії. Деякі дільниці у Житомирі розпочали роботу із запізненням через відсутність кабін для голосування.

Leave a Comment