У Овручі витратять понад мільйон на ремонт дороги

У Овручі витратять понад мільйон на ремонт дороги

Гроші заплатять екс-директору Київоблавтодору.

Овруцька міська рада заплатить 1 млн 212 тис. 538 грн 28 коп за капітальний ремонт дорожнього покриття по провулку Садовому. Оголошення про укладений договір оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Тендер на визначення підрядника не проводили. Пропозицію виконати згадані роботи зголосилася єдина фірма — приватне підприємство «Автомагістраль». Згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, фірма зареєстрована у Київській області. Її керівником та власником є екс-директор Київського облавтодору Микола Скоростецький.

За відомостями із згаданого реєстру, ПП «Автомагістраль» має понад 14 млн грн статутного капіталу. У 2016 році фірма вже отримала 21 млн грн з бюджету області за утримання та ремонт доріг на території області. Постійним переможцем тендерів у 2016 році підприємство було також у Київській області.

Нагадаємо, що на капітальний ремонт дороги у Коростені заплатять понад 900 тис. грн. Фірма Олександра Ревеги знову без тендера робитиме ремонт доріг у рідному селищі нардепа.

Leave a Comment