Житомирське ТТУ на понад 13,5 мільйонів придбає дизель для комунальних автобусів

Житомирське ТТУ на понад 13,5 мільйонів придбає дизель для комунальних автобусів

Куплять 600 тисяч літрів.

Житомирське трамвайно-тролейбусне управління витратить 13 млн 536 тис. грн на закупівлю дизельного пального для автобусів, придбаних у лізинг. Повідомлення про укладений договір оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

У тендері брали участь чотири компанії. Більшість із них мають свої автозаправочні станції на території Житомира. Переможцем визначили ТОВ «ТК ТД Трейд Енерджі». Компанія зареєстрована у Запоріжжі, а її засновником є жителька Донецька Наталія Макарова.

Пальне постачатимуть трамвайно-тролейбусному управлінню протягом усього року. У тендерній документації зазначається, що пальне ТТУ отримуватиме безпосередньо на АЗС постачальника. Остання, згідно із умовами закупівлі, має бути розташована не далі, ніж за 2,5 км від депо на вулиці Ольжича.

Раніше в трамвайно-тролейбусному управлінні планували збудувати власну автозаправочну станцію у самому депо. Однак члени постійної депутатської комісії з питань бюджету цю ініціативу не підтримали.

Нагадаємо, що у Житомирській міській раді знайшли застосування частині автобусів, придбаних у лізинг у квітні 2018 року. Депутати з другої спроби погодилися на придбання автобусів у лізинг.

Leave a Comment