У поліклініках Житомира вже в вересні з’явиться електронна реєстрація

У поліклініках Житомира вже в вересні з’явиться електронна реєстрація

Наразі йдуть налагоджувальні роботи.

З 1 вересня у поліклініках міста Житомира у штатному режимі працюватиме медична інформаційна система «Поліклініка без черг». Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації з посиланням на завідуючого поліклінікою №2 Івана Дідика.

«Наразі йдуть налагоджувальні роботи, які почалися 1 червня. У систему вносяться графіки, навчається персонал. Працюємо по-максимуму, щоб з 1 вересня система працювала у штатному режимі», – зазначив Іван Дідик.

Також він додав, що система працюватиме у двох поліклініках і амбулаторії 1-ї міської лікарні, у поліклініці 2-ї міської лікарні, а також у міській дитячій поліклініці та її філіалах.

До слова, пілотний проект програми стартував ще в серпні минулого року, коли до неї підключилися дві київські лікарні. Сама система складається з електронного реєстру, до якого мають доступ лікарі і пацієнти. Записатися до лікарів можна трьома способами: через сайт, додаток і інфомат у самих поліклініках.

Нагадаємо, заступник Житомирського міського голови Матвій Хренов вважає недоцільним створення Студентської поліклініки в Житомирі. Так написав заступник у відповідь на електронну петицію.

 

Leave a Comment