У Поліському національному університеті діє мультиферма, яку може відвідати кожен бажаючий

У Поліському національному університеті діє мультиферма, яку може відвідати кожен бажаючий

ФОТО.

На території Поліського національного університету вже кілька років поспіль діє мультиферма, де мешкають сільськогосподарські тварини. Тут разом чудово уживаються коні, поні, кози, велика рогата худоба, кури, поштові та декоративні голуби, фазани, вівці, кролі. У вільний від практичних та лабораторних занять для студентів час – ферма перетворюється на контактний зоопарк.

“Облаштували ферму на базі технологічного факультету. Вона необхідна для проведення практичних та лабораторних занять студентів технологічного та ветеринарного факультетів. Проте ферму вирішили зробити відкритою ще й для дітей. Міські діти не бачать таких тварин у повсякденному житті, а у нашому закладі вони можуть познайомитися з тваринками, дізнатися про них більше. Хтозна, можливо, й визначитися з майбутньою професією, – розповів проректор університету Іван Мартинчук.

Між іншим, ферму планують розширити, збільшивши кількість тварин. Якщо вдасться створити відповідні умови, невдовзі тут з’являться ще й два єноти. Вхід до контактного зоопарку безкоштовний, але відвідувачі можуть віддячити тваринкам за гостинність, залишивши кошти у спеціальній скринці.

Автор: пресслужба Поліського національного університету.

Нагадаємо, на території Поліського національного університету працює “розумна” теплиця, де вирощують органічну зелень та квіти. Поліський національний університет співпрацюватиме з університетами Індонезії.

Leave a Comment