У Поліському національному університеті вперше провели «День кар’єри ЄС»

У Поліському національному університеті 15 травня пройшов День кар’єри Європейського Союзу. Про це повідомила пресслужба навчального закладу.

«Наприкінці лютого команда проєкту Представництва Європейського Союзу в Україні «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні» оприлюднила результати конкурсу щодо проведення «Дня кар’єри ЄС» у 2020 році.  Серед 23 заявок було відзначено 15, у тому числі й Інформаційний центр ЄС Поліського національного університету (м.Житомир)», йдеться у повідомленні.

День кар’єри ЄС – це серія публічних заходів, де обговорюються впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участь у програмах ЄС для розвитку нових бізнес- та освітніх можливостей тощо. Ще однією метою заходу є інформація про світові та українські тенденції на ринку праці, вплив європейської інтеграції на очікування роботодавців і те, як український бізнес розвиває ці напрями і які вимоги висуває для молодих фахівців.

За словами ректора Поліського національного університету Олега Скидана, через карантин формат заходу дещо змінився. Однак в онлайн-режимі до активного обговорення долучилися більше 400 учасників.

Завідувач кафедри міжнародних економічних відносин та європейської інтеграції університету Тетяна Зінчук додала, що цьогоріч подібні заходи проходять у 15 містах України.

«Фактично, ми стартували з 9 травня і вже тиждень у рамках відзначення Днів Європи в Україні проходять різноманітні вебінари, єврошколи, конкурси і безпосередньо «Дні кар’єри ЄС», розповіла радниця Відділу з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні Вікторія Давидова.

Вона додала, що це перший цикл днів кар’єри в онлайн-форматі. На її думку, освітні програми ЄС, до яких залучена Україна, допоможуть процесу розвитку реформ професійної освіти в країні.

До участі в заході долучилися також представники бізнесу та громадських організацій.

Нагадаємо, що у Поліському університеті провели соціологічне дослідження щодо коронавірусу. В університеті вирощують розсаду овочів на продаж.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *