У поліції розповіли, чому були змушені відправити на патрулювання вулиць Житомира додатково понад півсотні правоохоронців

У поліції розповіли, чому були змушені відправити на патрулювання вулиць Житомира додатково понад півсотні правоохоронців

Поліцейські патрулі сконцентровані у, так званих, спальних районах міста.

З 5 липня поліцейські розпочали відпрацювання обласного центру з метою попередження та припинення проявів вуличної злочинності. Правоохоронці сподіваються, що такими посиленими превентивними заходами сприятимуть зниженню кількості скоєних адміністративних і кримінальних правопорушень у Житомирі. Про це повідомили у Житомирському районному управлінні поліції.

У заходах беруть участь більше 70 працівників апарату ГУНП  та 7 відділів і відділень, які входять до структури Житомирського районного управління поліції,  – зазначив начальник Житомирського РУП Сергій Синявський. – Основним є виявлення осіб, причетних до кримінальних чи адміністративних правопорушень, а також забезпечення публічної безпеки та порядку на території міста.

Зважаючи на те, що улітку багато з містян проводять час переважно на дачах або у місцях відпочинку, їх домівки стають легкодоступними для крадіїв. Тому піші поліцейські патрулі сконцентровані у, так званих, спальних районах міста. Саме вони, за статистикою, найбільш уразливі з огляду на ці кримінальні діяння.

– Досвід проведення попередніх відпрацювань  засвідчив зменшення кількості правопорушень на території міста. Тож,  сподіваємося на такий же результат цього разу, адже безпека містян – наша основна мета, – доповнив Сергій Синявський.

Нагадаємо, на Покровській затримали п’яного водія, який намагався заплатити гроші патрульним. Патрульні знайшли житомирянина, який кидався на бабусю через зауваження.

Leave a Comment