З початку року на Житомирщині втопилися вже 14 людей

З початку року на Житомирщині втопилися вже 14 людей

Одну людину вдалося врятувати.

Цьогоріч на водоймах області загинуло вже 14 осіб та ще 1 – врятовано. Про це повідомили в управлінні цивільного захисту населення облдержадміністрації. 
Черговий прикрий випадок трапився 3 липня у сеіл Середи Новоград – Волинського району. У річці Бересток втопився чоловік 1978 року народження. Відділенням 18 пожежно-рятувальної частини проводились роботи по вилученню потопельника з води.
“Сумна статистика свідчить: навіть хороші плавці не знають правил безпеки на воді або ж просто нехтують ними, плавають у незнайомих та необладнаних для купання місцях. Більшість летальних випадків стається через те, що люди заходять у воду в нетверезому стані. Так чинить переважно молодь, яка переоцінює свої сили. Також жертвами води досить часто стають діти, бо лишаються без нагляду дорослих. Не останнє місце у статистиці нещасних випадків займає плавання наодинці. Більшість людей гине й через те, що після довгого перебування на сонці пірнають у воду з розбігу, а різка зміна температури призводить до судоми кінцівок”, – прокоментував головний спеціаліст управління Микола Мінчук.
Нагадаємо, у Житомирському районі втопився 2-річний хлопчик. У день відкриття купального сезону втопився 32-річний житомирянин.

      ,
головний спеціаліст управління

Leave a Comment