У поліції розповіли про резонансні вбивства на території області

У поліції розповіли про резонансні вбивства на території області

З початку року.

В області з початку року зросла кількість особливо тяжких злочинів. Проте, більшість з них є розкриті. Про це повідомив начальник кримінальної поліції Сергій Крупєй, – інформує відділ комунікації поліції області.

«Мова цифр свідчить про загальне  зменшення кількості кримінальних діянь, учинених на території області, але при цьому  більше скоєно особливо тяжких злочинів. Розкрито їх також більше, але маю констатувати, що злочинність стала зухвалішою та жорстокішою: від побутових, дуже часто безглуздих вбивств на грунті пияцтва, до добре продуманих та підготовлених злочинів. Проте кримінальна поліція області готова протистояти викликам сьогодення і якщо станом на 20 грудня ми маємо 63 вбивства, то лише 4 з них залишаються поки що нерозкритими», – сказав Сергій Крупєй.

За його словами, третина цих злочинів скоєні не в умовах очевидності. Тобто підозрювані чітко усвідомлювали свої дії і спрямовували їх на приховування слідів учиненого. Наприклад, як 15-річний підліток у Бердичеві, який у липні холоднокровно убив жінку лише з цікавості. Або житель Народицького району, який  заховав тіло убитого ним знайомого у забитий колодязь покинутого домогосподарства. Кілька місяців правоохоронці перевіряли усі криниці у кількох відселених селах, допоки знайшли саме ту. Або задушена 31-річним чоловіком у машині, а потім вивезена і покинута на смітнику у лісосмузі під будівельними відходами 20-річна житомирянка.

Інший приклад, що був на слуху громадськості тривалий час, – вбивство 34-річного підприємця з Хмельниччини. Лише завдяки кропіткій, наполегливій і, відверто кажу, титанічній роботі оперативників та розшуківців вдалося пройти буквально пішки увесь шлях загиблого з Миколаївщини до Коростишева, де і знайшли тіло чоловіка. І у результаті  затримати двох чоловіків, які заради щойно придбаної потерпілим БМВ й убили його.

Ще один приклад – спроба приховати вбивство під пожежею. На початку квітня у м. Коростені затримали двох молодиків, які спочатку побили 67-річного пенсіонера, вимагаючи грошей, а потім ще й підпали його оселю, залишивши в ній ще живого чоловіка.

Нагадаємо, поліція Житомирщини розслідує замах на вбивство чоловіка. Житомирянину, який вбив 20-річну дівчину, «світить» від 7 до 15 років позбавлення волі.

Leave a Comment