У працівників центру зайнятості виявили коронавірус.  Установа працюватиме дистанційно

У працівників центру зайнятості виявили коронавірус.  Установа працюватиме дистанційно

24 працівники відсторонені від роботи й направлені на домашню самоізоляцію.

У зв’язку з підтвердженням коронавірусної хвороби COVID-19 у двох працівників, Житомирський міський центр зайнятості з 23 липня працює в особливому режимі. Про це повідомила пресслужба установи.

“Відповідно до наказу обласного центру зайнятості №1070 від 22.07.2020 року «Про додаткові заходи протидії поширення коронавірусної інфекції у Житомирському міському центрі зайнятості» 24 його працівники відсторонені від роботи й направлені на домашню самоізоляцію, а виконання їхніх функцій покладені на фахівців обласного центру зайнятості та кількох його філій”, – йдеться у повідомленні.

Державна служба зайнятості ще з початку оголошення карантину надає послуги безробітним і роботодавцям у дистанційному режимі. Подати заяву про надання статусу безробітного та допомоги по безробіттю можна було трьома способами: заповнені документи покласти до скриньки на вході в приміщення, надіслати на електронну пошту або оформити через онлайн-портал державних послуг «Дія». Додатково в обласній службі зайнятості був напрацьований певний алгоритм роботи у випадку виявлення хвороби COVID-19 безпосередньо у працівників. Він був успішно апробований у березні та квітні, коли через коронавірус не працювали Радомишльська та Любарська районні філії.

“Єдина інформаційно-аналітична система державної служби зайнятості дозволяє нам перерозподілити функції відсутніх працівників на інших фахівців у будь-якому центрі зайнятості чи районній філії. Тож я хочу заспокоїти і безробітних, і роботодавців, які є клієнтами центру зайнятості у Житомирі, що вони не залишаться без супроводу фахівців з питань зайнятості і, сподіваюсь, ніякого дискомфорту від тимчасової заміни свого консультанта не відчують. Я запевняю: і нинішнім, і новим клієнтам центру буде наданий повний комплекс послуг, передбачених законодавством в умовах карантину” – прокоментувала ситуацію директорка Житомирського обласного центру зайнятості Галина Корінна.

З усіх питань, які виникатимуть у житомирян та жителів Житомирського району щодо діяльності міського центру зайнятості, можна звертатись за телефонами  «гарячих» ліній обласного центру зайнятості: 0 (412) 22-24-06 або 47-36-80.

До слова, станом на 23 липня у Житомирському міському центрі зайнятості зареєстровано 3269 безробітних, що майже втричі більше, як на цю дату торік. За період з 1 по 22 липня статус безробітного отримали 454 жителі міста та Житомирського району, а 623 – отримали роботу.

Нагадаємо, торік лише 24% демобілізованих бійців АТО знайшли роботу. Фахівці розповіли, де на Житомирщині живе найбільше безробітних жінок.

Leave a Comment