У прокуратурі розповіли про «махінації» з коштами під час реконструкції  стадіону «Полісся», будівництва амбулаторій та доріг

У прокуратурі розповіли про «махінації» з коштами під час реконструкції  стадіону «Полісся», будівництва амбулаторій та доріг

Прокуратура розпочала кримінальне провадження.

Прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом заволодіння бюджетними коштами, що виділені для експлуатаційного обслуговування доріг. Про це повідомила пресслужба прокуратури області. Крім того, правоохоронці розслідують кримінальні провадження за фактами заволодіння бюджетними коштами, спрямованими на будівництво амбулаторій, а також реконструкцію футбольного поля та благоустрій території центрального стадіону «Полісся» в місті Житомирі.

«16 жовтня прокуратурою  Житомирської області, за матеріалами УСБ України в області, внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про зловживання службовими особами одного із суб’єктів господарювання службовим становищем та заволодіння бюджетними коштами. Дії службових осіб кваліфіковано за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191  КК України», – йдеться у повідомленні.

Установлено, що службові особи товариства з обмеженою відповідальністю, за попередньою змовою із службовими особами райдержадміністрацій, впродовж 2019 року, шляхом укладення низки договорів з експлуатаційного утримання доріг, без мети їх виконання, заволоділи бюджетними коштами у великих розмірах, остаточна сума яких встановлюється.

Крім цього, під процесуальним керівництвом прокуратури Житомирської області, слідчим управлінням ГУНП в області розслідуються кримінальні провадження за фактами заволодіння бюджетними коштами, спрямованими на будівництво амбулаторій на території Житомирської області, а також реконструкцію футбольного поля та благоустрій території центрального стадіону «Полісся» в місті Житомирі. На даний час у цих провадженнях виконується низка судових експертиз, з урахуванням результатів яких, а також аналізу інших доказів, слідчими буде вирішено питання про можливість прийняття законних та обґрунтованих процесуальних рішень.

Нагадаємо, на стадіоні «Полісся» протестували нове освітлення. В ОДА показали, як виглядає ядро стадіону Полісся після реконструкції.

Leave a Comment