У приміській Станишівці розвісили оголошення про вирубку лісу сільрадою

У приміській Станишівці розвісили оголошення про вирубку лісу сільрадою

У сільраді кажуть, що ні при чому.

Керівництво Станишівської сільради скаржиться, що невідомі особи розповсюджують листівки, які його компрометують. Відповідне повідомлення оприлюднили на сайті однойменної об’єднаної територіальної громади.

Листівки щодо вирубки лісонасаджень з метою будівництва дороги між селами Піски та Скоморохи Станишівської ОТГ розклеїли на території прилеглого смт Озерне. Останнє не ввійшло до об’єднаної територіальної громади.

«Повідомляємо, що дана інформація не відповідає дійсності в частині будь-якого прийняття рішення щодо вирубки лісових насаджень, так як прийняття рішень про вирубку зелених насаджень за межами населених пунктів не є компетенцією сільської ради», – йдеться у офіційному повідомленні керівництва Станишівської сільської ради.

За їхніми словами, сільська рада не розпоряджається зеленими насадженнями, які є лісовими масивами ДП «Житомирлісгосп», тому ці оголошення являються дезінформацією.

Нагадаємо, що у лісгоспах області незаконно вирубували ліс та вивозили до країн Азії. У Коростені майже на 350 тис. грн зріжуть дерева.

Leave a Comment