У житомирському кінотеатрі «Жовтень» відкрили фотовиставку про Чорнобиль (ФОТО)

У Житомирі відкрили фотопанораму «Чорнобиль немає минулого часу». Захід присвячено Дню вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Про це повідомила прес-служба Житомирської міської ради.

«У рамках фотопанорами «Чорнобиль немає минулого часу» представлені фотовиставка «Чорнобильські Дзвони», творчі роботи вихованців художньої школи «Чорнобиль очима дітей», а також експозиція «Чорнобильська катастрофа: ВЧОРА,СЬОГОДНІ,ЗАВТРА», – йдеться у повідомленні.

Організатори також анонсують демонстрацію протягом 12-15 грудня документальних відеоматеріалів про ліквідацію аварії і тематичні екскурсії .

Довідково. Указом Президента України №945/2006 14 грудня установлено День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Саме цього дня закінчили будівництво захисної конструкції над зруйнованим четвертим блоком ЧАЕС.

Нагадаємо, що у Житомирській міськраді занепокоєні, що не можуть виписувати посвідчення чорнобильцям. Депутати Коростенської міськради просять Кабмін та Порошенка згадати про чорнобильців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *