У приміській Тетерівці за понад мільйон відремонтують шкільний спортзал

У приміській Тетерівці за понад мільйон відремонтують шкільний спортзал

Робитиме місцевий підприємець.

Тетерівська об’єднана територіальна громада витратить 1 млн 313 тис. 54 грн на капітальний ремонт спортзали у місцевій школі. Оголошення про укладений договір оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Оголошення про проведення ремонту оголосили 19 березня. Договір підписали із місцевим підприємцем Костянтином Гончаром. Згідно із умовами договору, відремонтувати спортивну залу мають до кінця 2019 року.

За відкритими даними ФОП Костянтин Гончар протягом 2016-2019 років отримав 31 контракт на загальну суму понад 10 млн грн. Тетерівська ОТГ є постійним замовником послуг цього підприємця. Так, наприклад, у березні 2017 року він отримав майже 200 тис. грн за ремонт актового залу Тетерівського будинку культури. Замовником послуг у ФОП Гончара К. К. Була також Житомирська міська рада. У грудні 2016 року він отримав трохи більше 7 тис. грн за ремонт приміщень та санвузлів ЗОШ №16 Житомира.

Нагадаємо, що на капремонт покрівлі гімназії №23 Житомира витратять понад 4 млн грн. У Коростені за понад 900 тис. грн відремонтують дах комунального сталіону.

Leave a Comment