Стало відомо, які організації отримають майже мільйон з бюджету Житомира

Стало відомо, які організації отримають майже мільйон з бюджету Житомира

10 громадських організацій.

Конкурсна комісія Житомирської міської ради визначилася, які громадські організації у 2019 році отримають співфінансування своїх заходів із міського бюджету. Проект рішення виконкому з цього приводу оприлюднили на сайті мерії.

Згідно із документом, на підтримку своїх ініціатив громадські організації Житомира отримають 990 тис. грн. За умовами конкурсу з бюджету міста проведення заходів не фінансують повністю, а лише надають часткову підтримку.

До списку переможців увійшли 10 громадських організацій. Кожна з них має отримати від 50 тис. до 200 тис. грн. У списку претендентів на бюджетні кошти ГО «Цілком природно». Згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, співзасновником її є начальник управління сім’ї молоді та спорту Житомирської міської ради Ірина Ковальчук. Їм планують виділити на реалізацію заходу «В ритмі міста» 130 тис. грн.

Ще до двох громадських організацій, «Український дім 21 століття» та «Дивосвіт» мають відношення директор централізованої бібліотечної системи Житомира Лариса Харчук та мати радника міського голови Тетяна Іваницька. Остання свого часу претендувала на будівництво у Житомирі сміттєпереробного заводу. На проекти цих двох організацій виділять відповідно 25 тис. та 50 тис. грн.

Нагадаємо, що виконком Житомирської міської ради не хоче звертатися до поліції через фестиваль «Крила». Організатор фестивалю каже, що на захід витратили майже тонну бензину.

Leave a Comment