У Пулинському районі знайшли останки двох воїнів, які загинули у роки Другої світової війни

У Пулинському районі знайшли останки двох воїнів, які загинули у роки Другої світової війни

На жаль, вони залишаться невідомими.

У Пулинському районі 9 лютого пошуківці знайшли останки двох воїнів, які загинули у роки Другої світової війни. Про це 10 лютого повідомили на сторінці  історико-патріотичного об’єднання «Пошук» у Facebook.

“Знайдено 2-х одиночних солдат РСЧА по липневим боям 1941-го року. 1-го солдата знайшли завдяки саперній лопаті, яка висіла у нього на поясі. Лопатка лежала боком і тому сигнал був дуже слабким, але щось підштовхнуло нас затриматись на тому місці і більш детально перевірити. Наші очікування виправдалися…там був солдат. При ньому ножни з під штик-ножа СВТ-38, декілька монет та ялові чоботи. Воїн не мав при собі медальйону та документів, тому залишиться невідомим.

2-й солдат був знайдений на метровій глибині. Мав при собі протигаз, підсумок старого типу, а в халяві чобота лежала ложка. Скоріш за все загинув від близького вибуху снаряду так як мав сильно деформований череп, а в протигазній масці лопнули всі окуляри. Цей воїн також залишиться невідомим”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Бердичівський район: на сільських городах пошуківці знайшли останки трьох солдат. У Пулинському районі знайшли останки солдата, який загинув в липні 1941 року. Поруч із ним був малюнок дитини.

Leave a Comment