Начальник Попільнянської міграційної служби очолив РДА

Начальник Попільнянської міграційної служби очолив РДА

З 11 грудня.

Із 11 грудня Попільнянський район має нового керівника – розпорядження про призначення голови райдержадміністрації Андрія Жарука підписав Президент України Володимир Зеленський. Про це повідомила пресслужба облдеражадміністрації. 

“Представила новопризначеного голову активу та громаді району 20 грудня заступниця голови ОДА Наталія Остапченко. Андрій Жарук подякував за довіру та запевнив, що працюватиме на досягнення високих результатів”, – йдеться у повідомленні.

Відповідно до декларації про доходи за минулий рік, Жарук Андрій Олександрович орендує квартиру у Попільні. У власності лише земельна ділянка у селі Парипси. За минулий рік, працюючи на посаді начальника Попільнянського райвідділу УДМС в Житомирській області, він отримав 192 тис. 822 зарплати. Крім того, задекларував 2 тис. 250 грн виплат від обласної професійної спілки працівників УДМС України в Житомирській області та 373 грн – подарунок від Попільнянської РДА . Дружина Жарука, яка працює у ПАТ “Житомиргаз”, торік заробила 63 тис. 480 грн.

На Житомирщині Президент України Володимир Зеленський призначив вже 15 голів райдержадміністрацій. Чотирнадцять нових керівників районів вже представили громадам голова ОДА та його заступники, ще одного представлять найближчим часом.

Нагадаємо, новий голова Новоград-Волинської РДА задекларував зарплату слюсаря. 5 будинків, квартира під Києвом, 11 земельних ділянок і допомога по безробіттю: декларація нового голови РДА.

Leave a Comment