У районі гідропарку замерзають білі лебеді. Одного з птахів забрав житомирянин (ФОТО)

У районі гідропарку замерзають білі лебеді. Одного з птахів забрав житомирянин (ФОТО)

 За іншими поки спостерігають.

На річці Тетерів, у районі гідропарку, внаслідок сильного морозу ледь не замерзли білі лебеді. Про це Державній екологічній інспекції Поліського округу повідомили житомиряни 30 грудня, – інформує прес-служба інспекції.

«Працівники екологічної інспекції негайно виїхали на місце та виявили чотирьох лебедів, які знаходились на незамерзлій частині річки, неподалік берегу. Спостерігаючи за птахами було видно, що в разі подальших сильних морозів їм буде необхідна людська допомога. Одного знесиленого птаха — лебедицю, врятував з крижаного полону житомирянин та передав працівникам інспекції для подальшого облаштування місця зимівлі. Вони ж передали птаха небайдужому жителю Житомира, котрий неодноразово надавав допомогу у збереженні тваринного світу. На Тетереві, поблизу свого будинку, чоловік облаштував спеціальні дерев’яні утеплені «будиночки» без будь-яких огорож, в яких у вільних умовах проживає вже 4 лебеді. Громадянин пообіцяв, що лебедицю негайно огляне ветеринарний лікар, птаха обігріють та нагодують», – йдеться у повідомленні.

Наразі, працівниками Житомирської рятувальної станції здійснюєть спостереження за лебедями, а в разі посилення морозів буде вирішуватись питання про рятування інших птахів.

Нагадаємо, на сільському ставку 8 лебедів опинилися у крижаній пастці. Шість лебедів на річці у Попільнянському районі потрапили у крижаний полон.

Leave a Comment