У ресторані Коростеня затримали зловмисників, які займалися контрабандою бурштину

У ресторані Коростеня затримали зловмисників, які займалися контрабандою бурштину

Камінь продавали до однієї з країн Азії.

Потужний канал збуту та контрабанди відбірного бурштину-сирцю ліквідували співробітники Управління СБ України в Житомирській області спільно з поліцією у Коростені. Про це повідомила прес-група УСБ України у Житомирській області.

За інформацією прес-служби, декілька мешканців Коростенського району – місцеві кримінальні «авторитети» через розгалужену мережу скуповували бурштин-сирець великої фракції, незаконно видобутий у північних районах області.

“Надалі бурштин зловмисники реалізовували своїм спільникам – громадянам однієї з країн Азії, які через своїх посередників переправляли його до країн Далекого Сходу. Правоохоронці затримали шістьох місцевих кримінальників та чотирьох іноземців в одному з ресторанів Коростеня. У затриманих вилучено травматичну зброю, готівку та більше п’яти кілограмів відбірного бурштину різних фракцій орієнтовною вартістю майже мільйон гривень”, – йдеться у повідомленні.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 198 (придбання, отримання, зберігання чи збут майна, одержаного злочинним шляхом) Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчі дії. Також перевіряється законність підстав перебування іноземців на території нашої держави.

Нагадаємо, ще одній фірмі через суд відмовили видобувати бурштин в Овруцькому районі. Хто з депутатів Верховної Ради не хоче легалізації бурштину.

Автор фото: прес-служба УСБ України в області.

Leave a Comment