Три злочини за один день виявили лісівники в області

Три злочини за один день виявили лісівники в області

Лісопорушники продовжують незаконно рубати ліс.

Одразу три злочини виявили лісівники на Житомирщині упродовж одного дня 21 лютого. Про це повідомила прес-служба обласного управління лісового та мисливського господарства.

За інформацією прес-служби, біля села Кам’янки Житомирського району державна лісова охорона Богунського лісництва ДП «Житомирське лісове господарство» затримала лісопорушників, які перевозили деревину породи дуб.

«У результаті розслідування виявлено незаконну рубку двох дубів об’ємом 1,76 м3 в лісовому кварталі Богунського лісництва Житомирського лісгоспу, чим заподіяно шкоду лісовому господарству на суму понад 17 тисяч гривень», – йдеться у повідомленні.

Того ж дня «Житомирський військовий лісгосп» в лісовому кварталі Корбутівського військового лісництва  виявив факт самовільної рубки п’яти дерев дуба звичайного, про що повідомив до правоохоронних органів.

«За «гарячими» слідами лісівники виявили незаконно зрізану деревину  в кількості 10 колод загальним об’ємом 6,315 м3 на полі поблизу села Вербівки Лугинського району. Лісопродукцію вилучено та  перевезено на зберігання в села Нових Білокоровичів. Від місця знахідки  сліди автомобіля  привели до однієї з хат села Вербівка, де на подвір’ї стояв ЗІЛ-131 без номерних знаків. Як завжди, на територію двору  працівників лісової охорони господарі не впустили. Матеріали  справи направленні до Олевського відділу поліції. Сума збитку становить 81534,87 гривень», – розповіли у прес-службі.

Знову ж таки 21 лютого помічнику лісничого Красноставського лісництва ДП «ЛДЛАП Лугинський держлісгосп АПК»  пошкодили автомобіль – розбили лобове та заднє скло. Лісівник пов’язує цей факт із нещодавнім затриманням лісопорушників.

Нагадаємо, 200 тонн шишок зібрали житомирські лісівники за 1,5 місяця. Військові погрожують лісівникам затриманнями та прокуратурою.

Leave a Comment