У СБУ створили ще 2 чат-боти для повідомлень від громадян

У СБУ створили ще 2 чат-боти для повідомлень від громадян

Про зрадників і мародерів.

У Службі безпеки України створили 3 нові чат-боти для повідомлень від громадян. Про це повідомили у пресслужбі УСБУ у Житомирській області.

«Ці чат-боти створені для ідентифікації зрадників і мародерів. З їхньою допомогою кожен громадянин зможе оперативно допомогти українській спецслужбі викрити злочинців», ‒ йдеться у повідомленні.

На чат-бот t.me/Traitor_Search_bot громадяни зможуть надіслати інформацію про зрадників і колаборантів, які співпрацювали з окупантами та інтернет-агентів, які «зливають» ворогу важливу інформацію або поширюють у соцмережах контент на підтримку загарбників.

Другий чат-бот t.me/stop_marauder_ua_bot призначений для збору інформації про мародерів, які розкрадають чуже майно під час війни. Ці дані будуть перевірені та розміщені на створеному СБУ сайті: stopmarauder.com.ua

Також продовжує ефективно функціонувати офіційний чат-бот t.me/stop_russian_war_bot. З перших днів вторгнення правоохоронці отримали на нього тисячі повідомлень про позиції і техніку ворога.

Всі зібрані дані будуть опрацьовані правоохоронними органами, щоб притягнути колаборантів, мародерів і ворожих агентів до відповідальності.

Нагадаємо, що окупанти створили фейковий акаунт СБУ. У Службі безпеки створили чат-бот для повідомлень про пересування ворожої техніки.

Leave a Comment