У СБУ Житомирщини анонсували проведення протидиверсійних навчань

На Житомирщині з 15 лютого розпочнуться багатоетапні контрдиверсійні навчання. Про це повідомили у пресцентрі СБУ області.

«Тренування проходитимуть до початку березня по всій території Житомирської області із зосередженням особливої уваги на охороні державного кордону та контррозвідувальному прикритті прикордонних районів регіону», – йдеться у повідомленні.

Метою навчання є вдосконалення міжвідомчої взаємодії силових структур та органів влади, перевірка ефективності напрацьованих алгоритмів захисту об’єктів підвищеної небезпеки і ключових державних об’єктів, стратегічно важливих об’єктів критичної інфраструктури, електроенергетики та транспортної системи, військових об’єктів, а також виявлення і знешкодження умовних диверсійних груп.

Служба безпеки України просить житомирян та гостей регіону із розумінням поставитися до можливих незручностей і належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців, мати з собою документи, що посвідчують особу.

«Навчання проходитимуть в максимально наближених до реальних умовах, із використанням спеціальної техніки та озброєння. На окремих територіях можливе тимчасове обмеження чи заборона пересування людей і транспорту, здійснюватиметься перевірка документів, огляд автомобілів тощо», – зазначають у відомстві.

Правоохоронці також просять житомирян бути пильними і повідомляти про підозрілих осіб. Якщо такі особи проявляють необґрунтований інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей, використовуючи при цьому засоби відео-, фотофіксації, безпілотні літальні апарати, в Управлінні СБУ в Житомирській області за телефонами (0412) 47 21 52 і (096) 563 02 07, електронною поштою usbu_zhr@ssu.gov.ua або іншим зручним способом.

Нагадаємо, що у СБУ закликають не піддаватися на інформаційні провокації. Жителів області просять долучатися до територіальної оборони.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *