Стало відомо, скільки Житомир витрачає на утримання фонтанів

Стало відомо, скільки Житомир витрачає на утримання фонтанів

 Підтверджуючі документи у міській раді не надали.

Житомир має право називатися містом фонтанів. Якщо не брати до уваги один недіючий водограй, що на «другому» Старому Бульварі, то в обласному центрі нараховується 6 діючих фонтанів. У скільки обходиться їх утримання та на які цілі витрачаються кошти – «Вголос.zt» поцікавився у міській раді.

Лише цього року на їх утримання та поточний виділили понад 1 млн грн. Ще понад 150 тис. грн – на споживання води водограями. Підтверджуючі документи у міській раді не надали, кажуть, така послуга – платна.

«На поточний ремонт фонтанів міста в 2017 році було виділено 843 тис. 322 грн 47 коп., на споживання води фонтанами – 110 тис. 466 грн відповідно до Програми благоустрою та розвитку комунального господарства міста Житомира на 2016-2022 роки, як поточні трансферти. Рішенням сесії Житомирської міської ради у грудні 2017 «Про міський бюджет на 2018 рік» зі змінами, на утримання та поточний ремонт фонтанів міста в 2018 році було виділено 1 млн 26 тис. 166 грн, на споживання води фонтанами – 150 тис. 466 грн відповідно до тієї ж програми», – у відповіді на інформаційний запит розповів заступник міського голови Сергій Кондратюк.

Підтверджуючі документи у міській раді не надали. Мовляв, відповідно до рішення виконкому – редакція повинна заплатити за виготовлення кожної сторінки.

«Відповідно рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 15.12.2011 К2767 «Про встановлення норми витрат на копіювання та друк документів для задоволення запитів на інформацію» витрати на копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк) більше як 10 сторінок становить 0,1 відсоток мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки. Враховуючи викладене, сума витрат для отримання підтверджуючих документів по фонтанах міста за 2017 та 2018 роки (89 сторінок) становить: 3 тис. 723 грн * 0,1% * 89 сторінок = 331 грн 35 коп», – йдеться у відповіді на запит.

За словами Кондратюка, поточний ремонт фонтанів міста проводиться щорічно по мірі необхідності. За рахунок коштів «Бюджету участі» в 2018 році планується «Будівництво «Музичний фонтан «Фонтан щастя» зі світлодіодною підсвіткою» на бульварі Польському в Житомирі.

«Жовтень»
«I, II, III Бульвар» 
«Космонавт»
«Майдан Соборний»

Нагадаємо, у Новоград-Волинській міськраді розповіли, скільки коштів йде на утримання парку культури та відпочинку.

Leave a Comment