У селі Житомирщини затримали жінку, яка працювала на російську розвідку

У селі Житомирщини затримали жінку, яка працювала на російську розвідку

Передавала інформацію про розташування наших військ.

Служба безпеки України затримала в одному з сіл Житомирщини жінку, яка передавала ворогу розвіддані про українських захисників. Про це повідомила пресгрупа відомства.

«Затриманою є жителька одного з сіл області. Співробітник підрозділу розвідки збройних сил рф «примітив» жінку у заборонених в Україні соцмережах. Там вона висловлювала агресивну проросійську позицію і поширювала антиукраїнський контент. Росіяни завербували її та присвоїли псевдонім «Побєда», ‒ йдеться у повідомленні.

Після початку повномасштабного вторгнення рф у північні райони Житомирщини жінка передавала ворогу інформацію про розташування наших військових.

У ході обшуків правоохоронці виявили засоби зв’язку з кураторами воєнної розвідки рф. Затримана визнала факт співпраці з ворогом і надає свідчення щодо своєї протиправної діяльності. Жінці загрожує від 15 років позбавлення волі до довічного ув’язнення.

Нагадаємо, що на Житомирщині затримали офіцера ЗСУ, який передавав ворогу секретну інформацію. Затримали також ворожого агента, який мав займатися «підривною діяльністю» в лавах Збройних сил.

Leave a Comment