Прокуратура повернула більше 90 га сільгоспугідь у Новоград-Волинському районі

Господарський суд Житомирської області виніс рішення про визнання недійсним договору оренди 91 га землі у Брониківській громаді Новоград-Волинському районі. Про це повідомила пресслужба прокуратури області. Землі повернуть у комунальну власність.

«Декілька років тому Новоград-Волинська РДА уклала з приватним товариством договір про надання в оренду п’яти земельних ділянок, розташованих на території Брониківської сільської ради, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва», ‒ йдеться у повідомленні.

Втім, прокуратура встановила, що масив земель сільськогосподарського призначення, орієнтовною вартістю 19 млн грн, наданий у користування з порушенням вимог земельного законодавства.

По-перше, ділянки фактично перебували у державній власності та не належали до земельних часток і РДА не мала права передавати їх у користування. По-друге, в адміністрації забули провести земельні торги щодо надання ділянки в оренду.

Нагадаємо, що у Новогуйвинській селищній раді приовують інформацію про надання комунальних сільгоспугідь в оренду. Прокуратура вимагає повернути бердичівське сміттєзвалище, яке незаконно передали в оренду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *