У серпні жителі області сплатили за “комуналку” понад 123 млн грн

У серпні жителі області сплатили за “комуналку” понад 123 млн грн

Статистика.

У серпні населення області сплатило за житлово-комунальні послуги, враховуючи погашення боргів попередніх періодів, понад 123 млн грн. Про це повідомили у Головному управлінні статистики області. 

“У серпні 2019 року населенням області сплачено за житлово-комунальні послуги, враховуючи погашення боргів попередніх періодів, 123 млн 300 тис. грн, що становить 126,3% від нарахованих за цей період сум.

Заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг упродовж серпня зменшилась на 25 млн 700 тис. грн, або на 5,6%. В її структурі переважали борги за централізоване опалення і постачання гарячої води та постачання природного газу”, – йдеться у повідомленні.

У серпні з населенням області було укладено 176 договорів щодо погашення реструктуризованої заборгованості на загальну суму 760 тис. 500 грн. Сума внесених платежів, з урахуванням довгострокових договорів, становила у серпні 505 тис. 800 грн.

Нагадаємо, житомиряни просять міськраду не включати опалення раніше, бо немає чим платити за комуналку. Жителі області збільшили борги за «комуналку» на 180 мільйонів.

Leave a Comment