У січні 88 фізичних осіб-підприємців стали офіційно безробітними

У січні 88 фізичних осіб-підприємців стали офіційно безробітними

Загалом мали статус безробітного 19,8 тис.осіб.

У січні цього року 88 фізичних осіб-підприємців, які працювали на території області, припинили діяльність та зареєструвалися у центрах зайнятості як безробітні. Про це повідомили у відділі  інформаційної роботи обласного центру зайнятості.

«Кількість фізичних осіб-підприємців, які припинили діяльність та зареєструвалися у центрах зайнятості області як безробітні у січні 2017 року, становила 88 осіб. Майже всі вони отримують допомогу по безробіттю у мінімальному розмірі (544 грн), адже не сплачували єдиний соціальний внесок», – йдеться у повідомленні.

Загалом у січні 2017 року мали статус безробітного 19,8 тис. жителів Житомирщини, що на 4,4 тис. менше, ніж у цьому місяці рік тому. З-поміж районів області найсуттєвіше кількість безробітних зменшилась у Брусилівському і Житомирському та в м. Житомир, а також у Новоград-Волинському, Радомишльському, Бердичівському, Андрушівському та Баранівському районах.

Нагадаємо, більше, ніж 14 тисяч безробітних області отримують допомогу від держави. Більше 200 безробітних підписали контракт на службу в Збройних силах України.

Leave a Comment