Житомирський суддя задекларував майже п’ять мільйонів готівки

Житомирський суддя задекларував майже п’ять мільйонів готівки

Гроші присудили рішенням суду.

Статкам судді Житомирського господарського суду Олександра Тимошенка міг би позаздрити навіть чиновник найвищого рангу. Інформацію про 5 млн грн готівки суддя розмістив у власній декларації.

Перша частина декларації служителя «феміди» майже непоказна. У «арсеналі» Олександра Тимошенка квартира площею 78,33 кв м. У ній проживають його дружина та двоє дітей.

На дружині Олександра Тимошенка також є 1245 кв. м землі у Житомирі та більше, ніж половина будинку площею 142,8 кв. м. Сам декларант разом із дружиною будує домівку площею 256 кв. м у обласному центрі. А ось де проживає наразі сам суддя – залишається загадкою.

З транспортних засобів у власності подружжя Тимошенків є автомобіль «Toyota RAV4» 2005 року випуску вартістю 101 тис. грн. При чому володіють ним Тимошенки, згідно із декларацією, «на двох».

За 2015 рік суддя Олександр Тимошенко отримав 222,5 тис. грн зарплати і 5 тис. грн пенсії.

Найцікавіша фінансова інформація криється у графі «Грошові активи». За інформацією декларанта, у 2010 році рішенням суду йому присудили понад 1,5 млн грн. Ще на майже 1,25 млн грн суддя збагатився у такий самий спосіб у 2014 році. Ще 40 тис. доларів Олександр Тимошенко має, як вказано в декларації, «без правових підстав».

Нагадаємо, перший заступник голови облради має 4 га землі, квартири в Києві, долю у 6 фірмах. Екс-заступник губернатора задекларував подарунок у 30 тисяч доларів.

  

Leave a Comment