Житомиряни збирають підписи «за» безкоштовну психологічну допомогу учасникам АТО

На сайті Житомирської міської ради 20 жовтня опублікована електронна петиція з пропозицією створити Центр психологічної допомоги для учасників АТО та членів їхніх сімей. Згідно з текстом петиції, в області 5,5 тисяч осіб мають статус учасника АТО, а психологічну бойову травму отримують на полі бою – 8595 % військових.

«Проект передбачає безкоштовну психологічну допомогу у вигляді індивідуальних та групових консультацій та групових програм психологічного відновлення для учасників АТО та членів їхніх сімей, а також платні послуги для решти населення і держустанов. Впровадження такого центру орієнтовано на наступні результати: зменшення негативних психологічних наслідків від участі у бойових діях, покращення психологічного клімату і взаємостосунків у сімях учасників АТО; зниження негативних соціальних настроїв у цільової аудиторії; інформування супільства та підвищення рівня психологічної культури суспільства; навчання держслужбовців, соціальних працівників та інших службовців, що безпосередньо стикаються з учасниками бойових дій правилам неконфліктного спілкування, основам психологічної допооги, техніці психологічної безпеки», – йдеться у тексті петиції.

Підтримати електронну петицію підписами можна ще упродовж 89 днів. Усього необхідно – 250 голосів.

Нагадаємо, у Житомирі почали видавати квартири учасникам АТО. У Домі української культури представили портрети учасників АТО (ФОТО).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *