У Станишівці майже за 7 мільйонів збудують приміщення сільської ради

У Станишівці майже за 7 мільйонів збудують приміщення сільської ради

Роботи виконуватиме житомирська фірма.

Станишівська об’єднана територіальна громада збудує нове адміністративне приміщення за 6 млн 470 тис. 523 грн 78 коп. Відповідну інформацію оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Тендер на будівництво виграло житомирське ТОВ «Тетерів-Будпроект». Згадана фірма вже здійснювала ремонти на території Станишівської ОТГ. Так, вона капітально ремонтувала приміщення школи у Станишівці та нежитлове приміщення у селі Слобода-Селець.

Конкурентом «Тетерів-Будпроект» було приватне підприємство «Компанія «Спецрембуд». Різниця між пропозицями між фірмами склала понад 120 тис. грн.

Роботи, згідно із тендерною документацією, мають завершити до 30 липня. Раніше Станишівська ОТГ орендувала частину приміщення у жителя Станишівки. Щомісяця за це перераховували йому 32 тис. грн.

Нагадаємо, що у вересні 2017 року понад 200 тис. грн заплатили за проектно-кошторисну документацію для адмінприміщення у Станишівці. Документацію виготовляв депутат обласної ради від Блоку Петра Порошенка Анатолій Подік. З будівництва нового адмінприміщення почала свою роботу і новостворена Оліївська ОТГ.

Leave a Comment