У старшокласників житомирської міської гімназії №23 тепер не уроки, а «пари»

Старшокласники житомирської міської гімназії №23 тимчасово навчаються у приміщенні Житомирського державного університету імені Івана Франка. На такий крок згодилися представники міської влади, керівництво вищого навчального закладу та батьки учнів школи, у зв’язку із аварійним станом одного із корпусів гуманітарної гімназії №23. Яким чином організовано навчальний процес у нових для школярів та педагогів гімназії стінах розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи Анастасія Макарчук.

«Навчальний процес не змінився, він триває згідно з типовими програми та планами, – каже педагог.- Дещо змінилася лише структура уроків, адже ми працюємо за університетським графіком. Навчання у наших старшокласників проходить парами – за нашою системою це, по суті, два уроки. Ми постійно вдосконалюємо розклад відповідно до нових умов. Усі вдячні університету Івана Франка за виділення аудиторій під наші класи. Багатьом дітям дійсно до вподоби таке учнівсько-студентське життя, інші – звикають. Але ми, як педагоги, робимо усе задля створення сприятливого середовища для навчання та розвитку дітей. До слова, учнів гімназії вже запросили до участі у декількох університетських проектах».

Понад 750 учнів 8-11 класів гімназії зараз навчаються чотирьох корпусах Житомирського державного університету: на фізико-математичному факультеті ЖДУ імені І. Франка навчаються учні 8-го класу, дев’ятикласники відвідують уроки в приміщенні Природничого факультету, десяті класи розміщено в навчально-науковому інституті філології та журналістики, а 11 –класники гімназії здобувають освіту в будівлі ННІ іноземної філології.

Нагадаємо, у  міськраді пояснили, чому заборона відвідування школи дітям без щеплень є правомірною. У житомирських школах таки можуть зявитися індивідуальні шафки для учнів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *