У студентки бердичівського коледжу знайшли наркотики

У студентки бердичівського коледжу знайшли наркотики

Дівчині загрожує до 3 років позбавлення волі.

На території навчального закладу міста Бердичева у місцевої жительки 22 березня вилучили понад два десятки паперових згортків із рожевою порошкоподібною речовиною, схожою до амфетаміну. Про це повідомив відділ комунікації ГУНП у Житомирській області.

“Оперативники підрозділу Управління протидії наркозлочинності отримали повідомлення про можливе поширення у коледжі Бердичева наркотичних засобів. Під час перевірки ця інформація підтвердилась, а також була встановленапричетність до розповсюдження заборонених речовин однієї зі студенток. Дівчина була затримана на території навчального закладу. Під час огляду вилучено 24 згортки із порошком, що за зовнішними ознаками схожий на амфетамін”, – йдеться у повідомленні.

Наразі поліцейські перевіряють інформацію щодо збуту дівчиною наркотичних засобів одноліткам.

Попередня правова кваліфікація події – ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересиланнянаркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.

Дівчині може загрожувати покарання від штрафу до позбавлення волі терміном до 3 років.

Нагадаємо, у селянина в сараї знайшли цілий склад боєприпасів та наркотики. У Бердичеві 29-річний чоловік розгулював з наркотиками у кишені.

Leave a Comment