У Бердичеві невідомі побили керівника фракції «Батьківщина» у міській раді

У Бердичеві невідомі побили керівника фракції «Батьківщина» у міській раді

Потерпілий депутат перебуває у лікарні.

Вранці, 23 березня, невідомі «тітушки» побили депутата Бердичівської міської ради, керівника фракції «Батьківщина» Валерія Шелепу. Про це «Вголос.Zt» повідомив сам потерпілий.

«Близько восьмої ранку, як завжди, я зібрався відвезти дитину до школи. Вийшовши у двір, помітив двох хлопців спортивної статури років 25-27. Вже коли підійшов до автомобіля, який стояв поряд із будинком, почув: «Вибачте, будь ласка, Ви не підкажете…», – розповів Валерій.

За словами потерпілого, що саме так цікавило нападників – дізнатися не вдалося. Щойно він повернувся – його вдарили в голову і збили з ніг. Потому тривалий час били ногами і кинулися навтьоки.

Сам Валерій Шелепа нині перебуває у лікарні. Коментувати ситуацію, каже, не може, тому що лежить під крапельницею. Однак напад на нього пов’язує зі своєю депутатською та журналістською (Валерій Шелепа – редактор опозиційного до місцевої влади сайту «Бердичів діловий», – ред.)

«Думаю, що напад був спланований. Адже бандити знали, де я живу, о котрій виходжу з дому тощо. Тож більше, ніж переконаний, що я просто комусь «перейшов дорогу», – підсумовує Валерій Шелепа.

Нагадаємо, що за фактом завдання тілесних ушкоджень Валерію Шелепі поліція порушила справу за статтею «хуліганство».  Рік тому невідомі спалили будинок депутату облради Олександру Ніколайчуку.

Leave a Comment