У супермаркеті затримали двох житомирян, які намагалися поцупити алкоголь та “закуску”

У супермаркеті затримали двох житомирян, які намагалися поцупити алкоголь та “закуску”

На понад 1200 гривень.

Поліцейські охорони, отримавши «тривожний» виклик з охоронюваного приміщення, викрили нечесних покупців, які хотіли задарма отримати товар в магазині. Про це повідомили в управлінні поліції охорони в Житомирській області.

“1 червня наряд реагування поліції охорони в Житомирській області отримав тривожний сигнал з супермаркету, який перебуває під охороною.

Прибувши на місце події, правоохоронці з’ясували, що тривожною кнопкою скористалися працівники магазину після того, як помітили двох підозрілих чоловіків, котрі намагалися поцупити алкогольні напої та продукти харчування на суму понад 1200 гривень.

Заховавши товар у рюкзаки, чоловіки спробували непомітно пройти повз касу. Їх затримали працівники поліції охорони, в ході особистого огляду у хлопців вилучили крадений товар”, – йдеться у повідомленні.

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Житомирського районного управління поліції ГУНП для з’ясування всіх обставин щодо затриманих 19 та 20-річних місцевих жителів.

Нагадаємо, житомирянин для домашнього свята намагався винести ковбасу та алкоголь з супермаркету. У Житомирі судили чоловіка, який вкрав 16 жіночих шуб на півмільона гривень.

Leave a Comment