Житомирські інспектори з паркування виявили понад 400 порушень

У перший день роботи, 1 червня, житомирські інспектори з паркування зафіксували 440 випадків порушення правил стоянки. Про це з посиланням на муніципальну інспекцію повідомила пресслужба Житомирської міської ради.

«Поки вони працюють у тестовому режимі й попереджують про порушення.  Пізніше — виписуватимуть штрафи. Зупинка чи стоянка, що створює перешкоду дорожнього руху або загрозу безпеці руху, обійдеться порушнику у 680 грн. Паркування в межах дії знаків 3.34 або 3.35 «Стоянка/зупинка заборонена» — штраф 340 грн», – йдеться у повідомленні.

У міськраді зазначають, що першочергово інспектори патрулюють там, де спостерігається суттєве ускладнення руху транспорту та пішоходів – на майдані Житній ринок, вулиці Івана Кочерги, Старому бульварі, Великій Бердичівській, Фещенка-Чопівського, Лятошинського, Театральній та Бориса Тена.

Нагадаємо, що у житомирській мерії на 1 червня анонсували початок роботи інспекторів з паркування. Повноваження штрафувати за неправильне паркування надали муніципальній інспекції Житомира.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *