Житомирський район: понад мільйон витратять на утеплення будинку культури у Ліщині

У селі Ліщині Житомирського району за 1 млн 322 тис. 921 грн утеплять будинок культури. Відповідний проект рішення депутати розглянуть 22 вересня на сесії Станишівської сільської ради, до якої входить село Ліщин.

Відповідно до проекту рішення, сесія має затвердити проектно – кошторисну документацію та направити на капітальний ремонт (енергоефективну термосанацію) будинку культури кошти в сумі 1 млн 322 тис. 921 грн. Ймовірно, що підрядника для виконання робіт обиратимуть без тендеру, так як зазначена сума є «допороговою». Укладати договір із виконавцем сесія уповноважить одноосібно сільського голову.

«Уповноважити сільського голову Матвійчука Ю.В. укласти договір для проведення капітального ремонту (енергоефективної термосанації) будинку культури с. Ліщин, Житомирського району, Житомирської області, підписувати всі необхідні документи та вживати заходів, необхідних для виконання даного рішення», – йдеться у документі.

Варто зауважити, що на енергоефективну термосанацію Будинку культури в селі Станишівці Юрий Матвійчук уклав договір з ТОВ “ПроектСтрой”. Засновником підприємства є Ігор Дрогоруб. Він же засновник ТОВ «Уютстрой», яке виконувало реконструкцію моста у житомирському парку, а на даний момент проводить роботи з укладання тротуарної плитки по вулиці Театральній.

Нагадаємо, у  Житомирській міськраді розповіли, куди витратять 40 мільйонів на благоустрій.  Сквер на вулиці Лятошинського у Житомирі хочуть облагородити за рахунок побудови торгового об’єкту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *