У трубі каналізаційних стоків на Покровській виявили… трубу «Житомиргазу»

У трубі каналізаційних стоків на Покровській виявили… трубу «Житомиргазу»

Поперек ливнівки.

У трубі зливової каналізації на вулиці Покровській у Житомирі комунальники виявили газову трубу, яка розташована просто поперек «ливнівки». Про це повідомила пресслужба Житомирської міської ради.

«Разом із комунальниками, ми пройшли повністю всю вулицю Покровську, Степана Бандери через територію ТТУ з виходом аж до річки Кам’янки. Обстежили весь колектор, зараз більшість тих мереж, які існують, не нанесені взагалі на схеми міста. Вже задіяний Житомиргаз, оскільки знайшли дві газові труби. Житомиргаз приніс документи, де зазначено, що газова труба, яка знаходиться поперек ливнівки, побудована у 1985 році», – цитує пресслужба заступника міського голови Олександра Шевчука.

У той же час Сергій Сухомлин на сторінці у соцмережі Facebook зазначив, що врізана у зливову каналізацію газова труба, про яку ніхто не знав, стала однією із причин того, що на Покровській стояла вода після дощу. Хоча, додає мер, міська рада не знімає із себе відповідальності.

Нагадаємо, що «Житомирводоканал» анонсував чергові проблеми з водопостачанням у Житомирі. Комунальники придбають мікрофон майже за 32 тис. грн.

Leave a Comment