У центрі Житомира “розкришився” люк. Понад місяць йому не можуть дати раду (ФОТО)

У центрі Житомира “розкришився” люк. Понад місяць йому не можуть дати раду (ФОТО)

Кажуть, що треба знати, кому він належить.

Минуло більше місяця, як на розі вулиць Хлібна та Київська у Житомирі, неподалік ЗОШ №17, провалився люк. Ще на початку жовтня його обгородили комунальники.

Фотографія чавунного люку, який просто розкришився, облетіла соцмережі ще місяць тому. Однак окрім як позначити небезпечне місце, у міській раді ні на що більше не спромоглися.

«Для початку потрібно знати, на чиєму балансі перебуває цей люк. Він може належати і «Укртелекому», і іншим підприємствам. Саме вони мають його замінити», – пояснив начальник управління комунального господарства міської ради Олександр Марцун.

За його словами, коли люк замінять — невідомо. Однак пообіцяв ситуацію з’ясувати.

Проблема люків у Житомирі не нова. Свого часу ще в липні з бюджета міста виділяли кошти на їх заміну. Однак зіштовхнулися із проблемою балансоутримувачів. Тоді житомирські комунальники все-таки з’ясували, які з украдених люків належать комунальним підприємствам, а які — приватним. Ще до цього таку ж проблему мали автомобілісти — посеред проїжджої частини по вулиці Київській з люку виросло дерево. Поки у Житомирській міській раді з’ясовували, кому саме належать і люк, і рослина — водіям доводилося об’їжджати «імпровізовані зелені насадження».

Люк на Київській-Хлібній у жовтні.

Люк на Київській-Хлібній у листопаді.

Нагадаємо, що КП «Житомирводоканал» скасував закупівлю люків для свого підприємства через завищені ціни постачальників. Протягом двох кварталів 2017 року у Житомирі вкрали понад 1 тис. 300 люків і решіток.

Leave a Comment