У центрі Житомира з’явилися листівки проти паркування біля кінотеатру

У центрі Житомира з’явилися листівки проти паркування біля кінотеатру

Автори петиції проти паркування біля кінотеатру «Україна» звернулися до житомирян.

Автори петиції щодо заборони паркування автомобілів на тротуарі поблизу кінотеатру «Україна» в Житомирі розвісили листівки неподалік місця, про яке йдеться у зверненні. Вони закликають житомирян підтримати згадану петицію.

«Припарковані на тротуарах в центрі міста автомобілі, а також постійний їх рух на цих ділянках, створюють перешкоди для вільного пересування пішоходів, заважають проходу до розважальних закладів і інших місць культурного відпочинку. Людям доводиться дихати газами з розвернутих до них вихлопних труб автівок. Рух автомобілів по тротуарах руйнує тротуарне покриття (НОВЕ!), а в зимовий період створює на ньому “кашу”, унеможливлюючи рух пішоходів», – йдеться у документі.

Листівки із закликом підтримати петицію поклеєні по рекламних площах, розміщених по вулиці Київській. Станом на 27 квітня, згадане звернення підтримали 140 житомирян при потребі у 250.  Підтримати петицію можна тут.

Нагадаємо, що житомиряни виступили проти паркування на тротуарах. У листопаді минулого року евакуатори почали забирати автомобілі, які паркувалися у заборонених місцях.

Leave a Comment