У турнірі «ТЕТЕРІВ OPEN» візьмуть участь майже 300 плавців

У турнірі «ТЕТЕРІВ OPEN» візьмуть участь майже 300 плавців

Стартувати учасники змагань будуть по 10 осіб.

З проведенням температурного скринінгу та обов’язковим дотриманням  правил протиепідемічних заходів…Так цьогоріч проходитиме V турнір з плавання на відкритій воді “Teteriv open”. Окрім того, стартувати учасники змагань будуть по 10 осіб. Про це йшлося на виїзному засіданні оргкомітету турніру в Гідропарку, – інформує пресслужба міської ради.

У змаганнях візьмуть участь близько 300 плавців.

“1 серпня води Тетерева долатимуть спортсмени та всі охочі,  ставши учасниками V турніру з плавання на відкритій воді «ТЕТЕРІВ OPEN» серед юних та досвідчених спортсменів, а також аматорів в рамках Кубка з плавання на відкритій воді.

На змаганнях запропонують і короткі дистанції, залежно від рівня підготовки учасників:

  • Старт «Нульова категорія» від 10 до 13 років (2005 – 2008 р.н.)        –  дистанція  600 м;

  • Старт  «AquaYouths» від 14 до 16 років (2002 – 2004), 17-19 роки (1999 – 2001) та спортсмени категорій 20 років та старші –  дистанція 1500 м;

  • Старт спортсмени категорій 20 років та старші – 3000 м;

  • Для бажаючих, що мають сили та навички в плаванні, – дистанція 300 м.”, – йдеться у повідомленні.

Представники виконавчих органів міської ради та  спортивних організацій обговорили організаційні моменти: дотримання правил протиепідемічних заходів, забезпечення безпеки спортсменів фахівцями міської комунальної рятувальної служби на воді, чергування медиків карети швидкої допомоги та медиків та Центру первинної медико-санітарної допомоги тощо.

“У турнірі візьмуть участь до 300 провідних молодих спортсменів і досвідчених спортсменів категорії «Мастерс» та аматорів серед яких чемпіони Олімпійських Ігор, чемпіони та призери всесвітніх та європейських чемпіонатів. Турнір є іміджевим заходом  для міста Житомира та своєрідним «півмарафоном» на  воді та збирає кращих плавців України”, – додали у пресслужбі.

Нагадаємо, як Житомирі відбувався Міжнародний турнір з плавання «TETERIV OPEN».

Leave a Comment