У Житомирській міськраді розповіли, з кого братимуть гроші за ПЛР-тести

У Житомирській міськраді розповіли, з кого братимуть гроші за ПЛР-тести

998 гривень.

Гроші за ПЛР-тестування братимуть з тих, хто захоче перевіритися на коронавірус без направлення лікаря. Про це під час позачергового засідання виконкому сказав міський голова Житомира Сергій Сухомлин.

«Раніше вартість одного ПЛР-тесту коштувала 1 тисяча 330 гривень. Ми знижуємо його до 998 гривень, щоб діагностику могли пройти більше житомирян», ‒ сказав Сухомлин.

За його словами, проходження тесту за направленням сімейного лікаря лишатиметься безкоштовним. Послуга в першу чергу розрахована на тих, хто подорожує або просто тимчасово залишає межі України. Адже деякі країни світу відкрили свої кордони, однак обов’язковою умовою для перетину кордону є наявність результатів ПЛР-тесту.

Довідково: послуга з виявлення РНК вірусу COVID-19 методом ПЛР-діагностики надається у лабораторії, яка створена в КП «Дитяча лікарня імені В.Й.Башека» й на сьогодні працює в тестовому режимі.

Нагадаємо, що виконком Житомирської міської ради вирішив встановити тариф на ПЛР-тестування. У Житомирській міській раді заявили, що готові забезпечити освітній процес з 1 вересня.

Leave a Comment