Директор Житомирводоканалу відмовився пити воду з крана

Директор Житомирводоканалу відмовився пити воду з крана

Чи вона питна не впевнений.

Директор КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін відмовився випити літр води з крану на пропозицію активістів під час свого звіту 29 серпня.

«Сперечатися ні з ким не буду і доводити нічого не буду», – заявив керівник Житомирводоканалу.

В той же час на запитання присутніх у залі житомирян, чи можна вважати питною воду, яка тече із житомирських кранів, відповіді не знайшов. Зазначив, що для цього потрібно замовляти експертизу води.

Джерела «Вголос.Zt» на КП «Житомирводоканал» повідомляють, що для власних потреб підприємство закуповує бутильовану воду. Сам директор підприємства під час звіту цю інформацію не спростував.

Попри тотальну критику житомирян, Андрій Нікітін заявив, що його не цікавить думка присутніх у залі житомирян. Щоправда, з останніх чимало вимагали його негайної відставки.

Протягом свого звіту директор КП «Житомирводоканал» вкотре переказав план розвитку підприємства. Разом із тим, жодної інформації про діляьність підприємства житомирянам почути так і не вдалося.

Нагадаємо, що під час сесії 21 серпня активісти вимагали негайного звільнення директора КП «Житомирводоканал» Андрія Нікітіна. За тиждень до цього Сергій Сухомлин продовжив контракт із чиновником ще на 2 роки. Нікітін засекретив інформацію, за чиї гроші їздив у відрядження до Ізраїлю.

Leave a Comment