У Ємільчиному відкрили басейн, який будували 6 років

У Ємільчиному відкрили басейн, який будували 6 років

Роботи розпочали ще у 2013-му.

У Ємільчиному в молодіжно-спортивному комплексі «Юність» 18 квітня відкрили плавальний басейн. Про це повідомила прес-служба Житомирської обласної ради.

«Першими новенький басейн випробували вихованці Житомирсько дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» Житомирської обласної ради. Роботи з будівництва розпочали ще у 2013-му році», – йдеться у повідомленні.

Заклад відкрили у колишньому приміщенні будинку офіцерів. Загальна вартість робіт склала понад 17 млн грн. Гроші виділили із державного бюджету за співфінансування з місцевого. У 2016-му році будівництво було призупинене через відсутність коштів. Відновили роботи лише у 2018-му, коли з’явилися гроші.

«Наразі всі будівельні роботи виконано, зокрема облаштовано чашу басейну, внутрішні приміщення, зовнішнє та внутрішнє оснащення, а також проведено роботи із благоустрою та озеленення території», – відзвітували в обласній раді.

Нагадаємо, що у селі Олевського району відкрили новий дитячий садочок. У сільській школі Коростишівської ОТГ відкрили сучасну медіатеку.

Leave a Comment