У Ємільчинському районі повісився 16-річний хлопець. Поліція встановлює обставини самогубства

У Ємільчинському районі повісився 16-річний хлопець. Поліція встановлює обставини самогубства

Тіло хлопця знайшли у гаражі.

В Ємільчинському районі поліцейські встановлюють обставини самогубства юнака. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області. Повідомлення про смерть 16-річного жителя села Горбового 3 травня уранці надійшло до поліції. Тіло хлопця знайшли у гаражі домогосподарства його родини. У рамках відкритого кримінального провадження встановлюються причини та мотиви самогубства.

Встановлено, що 16-річний хлопець виховувався у родині місцевих жителів. У сім’ї було 4 дітей, найстаршій доньці – 19 років, а найменшій – 5. Юнак навчався у професійному училищі сусідньої Рівенської області.

Під час першочергових дій поліцейські з’ясували, що уранці після сніданку, близько 10:00, хлопець сказав, що ненадовго має відлучитись у справах. А уже за півгодини рідні знайшли його у гаражі”., – йдеться у повідомленні.

На місці події працювала слідчо-оперативна група Ємільчинського відділення поліції. Зафіксовані обставини вказують на самогубство шляхом повішання.

“За словами батьків, жодних конфліктів в їх сина ні з ким не було. Позитивно хлопця охарактеризували і в навчальному закладі”, –  розповів начальник Ємільчинського відділення поліції Руслан Прищепа.

Нині триває встановлення усіх обставин. Призначеного судово-медичну експертизу щодо причин смерті хлопця.

Нагадаємо, у Брусилові син втопив матір, замаскувавши вбивство під самогубство. На Житомирщині повісився 17-річний хлопець. У доведенні до самогубства підозрюють матір.

Leave a Comment